Stały nadzór PPOŻ. - Kompleksowa obsługa PPOŻ

Stały nadzór i obsługa ppoż.

FIRE-BHP-SECURITY oferuje kompleksową obsługę przeciwpożarową. Naszym atutem są pracownicy – specjaliści – inspektorzy ppoż., którzy z powodzeniem sprawują nadzór i obsługę firm i instytucji w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że otrzymują  świadczenia realizowane przez praktyków dysponujących wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Pracujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Dzięki temu zawsze Państwa firma spełni wszystkie wymagane obowiązki w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a pracownicy będą bezpieczni.

W ramach kompleksowej obsługi ppoż. proponujemy:

  • stałą, skuteczną i przyjazną współpracę związaną z prowadzeniem spraw ppoż. w Państwa firmie,
  • gwarancję przestrzegania obowiązków pracodawcy wynikających z Kodeksu Pracy i ustalonych przez PIP,
  • pewność bezpieczeństwa firmy i jej pracowników.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia nadzoru ppoż. w Państwa firmie zarówno nad wyposażeniem, jak i wiedzą i umiejętnościami pracowników. Do naszych obowiązków należy systematyczny przegląd urządzeń przeciwpożarowych, w tym gaśnic, systemów oddymiania obiektów, funkcjonowania  hydrantów i drzwi ppoż.

Dla Państwa przeprowadzimy także obowiązkowe szkolenia ppoż., dzięki którym wszyscy pracownicy będą wiedzieli, jak zachować się w momencie zagrożenia. Nasi doświadczeni pracownicy, na zlecenie Państwa firmy, przeprowadzą także nadzór nad próbną ewakuacją obiektu.

Cennik Stałego nadzoru i obsługa ppoż.

Zapytaj o stały nadzór i obsługę PPOŻ.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Więcej...

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o Administratorze Danych, dostępną w treści Polityki Prywatności pod linkiem.

Wyrażam zgodę na dokonywanie przez Więcej...

Wyrażam zgodę na dokonywanie przez Więcej...

Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej...

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych Więcej...