Stały nadzór PPOŻ. - Kompleksowa obsługa PPOŻ

Stały nadzór i obsługa ppoż.

FIRE-BHP-SECURITY oferuje kompleksową obsługę przeciwpożarową. Naszym atutem są pracownicy – specjaliści – inspektorzy ppoż., którzy z powodzeniem sprawują nadzór i obsługę firm i instytucji w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że otrzymują  świadczenia realizowane przez praktyków dysponujących wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Pracujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Dzięki temu zawsze Państwa firma spełni wszystkie wymagane obowiązki w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a pracownicy będą bezpieczni.

W ramach kompleksowej obsługi ppoż. proponujemy:

  • stałą, skuteczną i przyjazną współpracę związaną z prowadzeniem spraw ppoż. w Państwa firmie,
  • gwarancję przestrzegania obowiązków pracodawcy wynikających z Kodeksu Pracy i ustalonych przez PIP,
  • pewność bezpieczeństwa firmy i jej pracowników.

Jesteśmy gotowi do prowadzenia nadzoru ppoż. w Państwa firmie zarówno nad wyposażeniem, jak i wiedzą i umiejętnościami pracowników. Do naszych obowiązków należy systematyczny przegląd urządzeń przeciwpożarowych, w tym gaśnic, systemów oddymiania obiektów, funkcjonowania  hydrantów i drzwi ppoż.

Dla Państwa przeprowadzimy także obowiązkowe szkolenia ppoż., dzięki którym wszyscy pracownicy będą wiedzieli, jak zachować się w momencie zagrożenia. Nasi doświadczeni pracownicy, na zlecenie Państwa firmy, przeprowadzą także nadzór nad próbną ewakuacją obiektu.

Cennik Stałego nadzoru i obsługa ppoż.

Zapytaj o stały nadzór i obsługę PPOŻ.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Więcej...

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o Administratorze Danych, dostępną w treści Polityki Prywatności pod linkiem.

Wyrażam zgodę na dokonywanie przez Więcej...

Wyrażam zgodę na dokonywanie przez Więcej...

Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej...

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych Więcej...

Call Now Button